جستجو
Close this search box.

صادرات انواع سم و کود از ایران به جهان

صادرات سم و کود کشاورزی از ایران به جهان یک نقش اساسی در بازارهای بین‌المللی دارد. ایران به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان مهم این محصولات، سم‌ها و کودهای کشاورزی با کیفیت و متنوعی را تولید می‌کند. این صادرات به کشورهای مختلف جهان انجام می‌شود و نقش مؤثری در افزایش عملکرد محصولات کشاورزی در این کشورها دارد. با توجه به تنوع اقلیمی و نیز توانایی تولید محصولات مختلف در ایران، این کشور از پتانسیل بالایی برای ارائه سم‌ها و کودهای کشاورزی با کیفیت به بازارهای جهانی برخوردار است

سم و کود
سولفات منیزیوم

سولفات منیزیوم

تامین کننده دو عنصر منیزیوم و گوگرد

سم و کود

انفوریک

کاربردی ترین اصلاح کننده آب و خاک

محصولات سم و کود صادیران

شماره موبایل خود را وارد کنید

ثبت درخواست سم و کود از صادیران

محصول گامامگ (سولفات منیزیم)

گامامگ تامین کننده دوعنصر منیزیوم و گوگرد که نقش موثری در رشد گیاهان و رنگ آوری و رسیدن محصولات ایفا می کنند. منیزیوم هسته اصلی تشکیل دهنده کلروفیل در گیاهان است و علاوه بر اینکه در سبزینگی گیاه و میزان فتوسنتز بسیار موثر است، در سنتز بسیاری از آنزیم ها، قندها و میزان روغن در دانه های روغنی نیز نقش کلیدی دارد.  روش و میزان مصرف سولفات منیزیم به شرح زیر است:

درختان میوه

تا پایان گلدهی و طی دوره رشد به میزان 10 تا 25 کیلوگرم

گیاهان زراعی

در طی رشد گیاه به میزان 10 تا 15 کیلوگرم

انواع صیفی جات و محصولات گلخانه ای

در طی رشد رویشی به میزان 10 تا 15 کیلوگرم

مزایای مصرف سولفات منیزیوم

سولفات منیزیوم
سولفات منیزیوم

خواص گامامگ

گامامگ صد در صد محلول و عاری از هرگونه ترکیبات مضر می باشد که با راندمان جذب بالا به سرعت سبب افزایش سبزینگی گیاه، فتوسنتز بیشتر و در نتیجه غذاسازی بهتر و افزایش عملکرد خواهد شد. گامامگ پودری حاوی 18 درصد منیزیم و گامامگ کریستالی حاوی 16 درصد منیزیم می باشد

ویژگی ها

گامامگ پودری 5H2O

گامامگ کریستالی 7H2O

سم و کود

درخواست صادرات سم و کود

برای ثبت درخواست صادرات سم و کود شماره همراه خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

محصول انفوریک

انفوریک نام تجاری یکی از محبوب ترین محصولات صادیران است. این محصول به شدت اسیدی اما بسیار ایمن جهت کاربرد در بخش کشاورزی می باشد. انفوریک حاوی فرم های قابل جذب ازت و گوگرد است. انفوریک همچنین باعث کاهش فعالیت و خسارت ناشی از قارچ های خاکزی و مستعد در شرایط قلیایی مانند پیتیوم، فایتوفترا و نماتدهای خاکزی می شود. روش و میزان مصرف انفوریک به شرح زیر است.

درختان میوه

20 تا 60 لیتر در طول فصل از شروع آبیاری زمستانه (2-3 تکرار)

گیاهان زراعی

20 تا 40 لیتر در طول فصل کشت (1-2 تکرار)

سبزی و صیفی گلخانه ای

20 لیتر در طول فصل کشت (2-3 تکرار)

مزایای مصرف انفوریک

Fruits-of-plum

خواص انفوریک

از مزایای این محصول، فرم ویژه ازت موجود در آن می باشد. محل قرار گیری ازت در ساختار شیمیایی به گونه ای است که مانع از تصعید شده وبه محض ورود به خاک با کمترین ضریب آبشویی توسط گیاه جذب می شود. بنیان گوگرد در انفوریک به فرم قابل جذب آن (سولفات) است که ضمن اصلاح ph آب و خاک به راحتی جذب گیاه می شود.

انفوریک

صادیران، بزرگترین صادرکننده سم و کود در ایران

هنگام خرید سم و کود، مصرف کنندگان اغلب به دنبال منابع معتبر برای اطمینان از اصالت و کیفیت محصول هستند. بازار صادرات سم و کود رقابتی است، اما ایران سهم بزرگی در صادرات سم و کود کشاورزی به جهان دارد.

درخواست واردات سم و کود

تماس با صادیران

با پشتیبانان ما چت کنید